Jan Horák

FITNESS TRENÉR A SPORTOVEC

O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Honza, je mi 24 let a od malička jsem se závodně věnoval atletice a tenisu, ale postupem času jsem se plně zaměřil na fitness a vše s tím spojené. Tomuto koníčku a dá se říct i své vášni se aktivně věnuji posledních 8 let, ačkoliv se studiem na vysoké škole VUT FSI v Brně to je občas oříšek vše skloubit dohromady.

Vždy jsem se snažil maximálně vzdělávat a za tu řadu let jsem se naučil, vyzkoušel a zjistil spoustu užitečných věcí, které se snažím předat všem svým klientům. Aktuálně se především zaměřuji na pomoci začátečníkům a obecně výuce ohledně zdravého životního stylu. Spousta začátečníků (ale ne všichni) dělá chyby ať už v technice cviků, tak i ve výživě.

Fitness je z mého pohledu budování kvalitní svalové hmoty, ale ne na úkor zdraví, takže si plně zaměřuji pouze na naturální bodybuilding.

 Jednou jsme se s Martinem jen tak bavili a napadlo nás udělat tento velký projekt a pokusit se nabídnout veškeré služby od e-booků, jídelníčků, receptů, až po suplementy a další produkty. Věřím, že zde najdeš to, co hledáš a pokud ne, tak nám napiš a my to napravíme.

trenérské úspěchy

0 +
spokojených klientů
0
roky praxe jako trenér
0 +
spálených kilogramů