Martin Kašiar

FITNESS TRENÉR A KOMPLEXNÍ SPORTOVEC

O MNĚ

Jmenuji se Martin Kašiar, je mi 22 let a celý život se věnuji sportu.

Začínal jsem na fotbale, přes který jsem se dostal k horolezení na umělých stěnách. U lezení jsem vydržel více než pět let, během kterých jsem se účastnil několika větších soutěží na republikové úrovni. Díky tréninkům lezení jsem dostal skvělý svalový základ, zlepšil mobilitu a zpevnil jsem střed svého těla.

Na druhém stupni základní školy jsem od horolezení upustil a začal s gymnastikou. Po dvou letech tréninku gymnastiky pod jihlavským oddílem Sokola jsem následně přešel na parkour. Parkour je disciplína, která perfektně spojuje posilování a výbušnost. S nástupem na střední školu jsem se začal více zajímat o svojí postavu a sklouzl jsem k fitness.

Postupně jsem se vzdělával v oblasti tréninku a zdravé výživy. Všechny informace a postupy, které dnes aplikuji na své klienty, jsem si pečlivě vyzkoušel na sobě. V tu dobu jsem nežil ničím jiným a byl jsem do fitness totálně ponořený. Posilování a parkour mě bavilo na tolik, že jsem se v osmnácti letech rozhodl udělat kurz trenéra. Jakmile jsem kurz úspěšně dokončil, začal jsem své zkušenosti a postupy předávat svým klientům. 

Aktuálně se stále aktivně věnuji parkouru a fitness. V oblasti parkouru jsem spolumajitelem sportovní akademie pro děti, ve které máme každý rok více než 300 účastníků. Ve fitness působím jako on-line trenér a snažím se v rámci on-line coachingu pomáhat lidem dosáhnout svých cílů. Zároveň aktivně tvořím youtube videa se sportovní tématikou a snažím se lidem poskytnout hodnotné informace zdarma.

trenérské úspěchy

0 +
spokojených klientů
0
roky praxe jako trenér
0 +
spálených kilogramů